Skip to main content

Ograniczenia w funkcjonalnościach skrzynek

Niektóre z serwisów pocztowych, ze względu na swoją charakterystykę i architekturę, posiadają szczególny sposób budowy funkcji, których TeleCube CRM nie jest w stanie obsłużyć. Poniżej znajdziesz listę znanych przypadków niepoprawnego, odbiegającego od standardów działania funkcji operacji na wiadomościach e-mail.

Interia. pl

Interia.pl umożliwia korzystanie z predefiniowanych folderów tematycznych. Sposób ich implementacji, wraz z blokadą dostępu do nich z poziomu tradycyjnych klientów pocztowych uniemożliwia wykonanie niektórych akcji związanych z wiadomościami e-mail. Lista przykładowych folderów (filtrów) znajduje się poniżej.

W przypadku przenoszenia wiadomości ze skrzynki odbiorczej do jednego z takich folderów wiadomość powróci do skrzynki odbiorczej. Zalecamy wyłączenie filtrów/folderów oraz ostrożne korzystanie z reguł przenoszenia wiadomości, aby nie dokonać pętli.

image-1682595526438.png

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyłączyć korzystanie z tych folderów na poziomie konta w Interii, a w TeleCube CRM stworzyć ich standardowe odpowiedniki. Dla przykładu, możesz wyłączyć korzystanie z folderu Oferty na Interia.pl, ale w TeleCube CRM stworzyć własny folder Oferty, który będzie standardowym folderem pocztowym i nie spowoduje powyżej opisanych problemów.


O2.pl

O2.pl umożliwia korzystanie z predefiniowanych folderów tematycznych nazwanych segregatorami. Sposób ich implementacji, wraz z blokadą dostępu do nich z poziomu tradycyjnych klientów pocztowych uniemożliwia wykonanie niektórych akcji związanych z wiadomościami e-mail. Lista przykładowych segregatorów znajduje się poniżej.

W przypadku przenoszenia wiadomości ze skrzynki odbiorczej do jednego z takich folderów wiadomość e-mail trafi do folderu archiwum, zamiast do wskazanego folderu. Zalecamy wyłączenie segregatorów.

image-1682595697661.png

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyłączyć korzystanie z tych folderów na poziomie konta w O2, a w TeleCube CRM stworzyć ich standardowe odpowiedniki. Dla przykładu, możesz wyłączyć korzystanie z folderu Oferty na O2.pl, ale w TeleCube CRM stworzyć własny folder Oferty, który będzie standardowym folderem pocztowym i nie spowoduje powyżej opisanych problemów. 


WP.pl

WP.pl umożliwia korzystanie z predefiniowanych folderów tematycznych nazwanych segregatorami. Sposób ich implementacji, wraz z blokadą dostępu do nich z poziomu tradycyjnych klientów pocztowych uniemożliwia wykonanie niektórych akcji związanych z wiadomościami e-mail. Lista przykładowych segregatorów znajduje się poniżej.

W przypadku przenoszenia wiadomości ze skrzynki odbiorczej do jednego z takich folderów wiadomość e-mail trafi do folderu archiwum, zamiast do wskazanego folderu. Zalecamy wyłączenie segregatorów.

image-1682596287851.png

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyłączyć korzystanie z tych folderów na poziomie konta w WP.pl, a w TeleCube CRM stworzyć ich standardowe odpowiedniki. Dla przykładu, możesz wyłączyć korzystanie z folderu Oferty na WP.pl, ale w TeleCube CRM stworzyć własny folder Oferty, który będzie standardowym folderem pocztowym i nie spowoduje powyżej opisanych problemów.