Skip to main content

Połączenia telefoniczne

Dbając o komfort pracy konsultantów zadbaliśmy, aby połączenia mogły być wykonywane bezpośrednio z poziomu CRM. Pozwoli to na znaczą oszczędność czasu ale przede wszystkim- na lepszą organizację pracy. Połączenia można obsługiwać poprzez:

  • dialer wbudowany w CRM,
  • dowolną inną aplikację, pod którą zainstalowane jest konto SIP (numer wewnętrzny) użytkownika CRM.
Obsługa połączeń przy pomocy wbudowanego dialera

Dialer to funkcjonalne narzędzie, które zostało przygotowane specjalnie z myślą o obsłudze połączeń. Dzięki temu konsultant nie musi korzystać z żadnych zewnętrznych aplikacji a całą swoją pracę wykonywać w CRM-ie. Jedyne, czego będzie potrzebował to słuchawki z mikrofonem. Jeżeli potrzebujesz pomocy w podłączeniu i skonfigurowaniu dialera- zajrzyj tutaj.

Klikając w ikonę wykonania połączenia (np. z poziomu historii kontaktu czy w profilu osoby czy organizacji) otworzy się dialer z już wybranym numerem. Użytkownik może jeszcze wybrać prezentację numeru, z jakim chce wykonać połączenie a następnie klika Połącz, aby zestawić połączenie.

image-1650446573509.png

Połączenia przychodzące w aplikacji sygnalizowane są klasycznym sygnałem dzwonienia, ponadto wskazany jest numer lub nazwa (jeżeli istnieje w bazie) strony dzwoniącej.

image-1650447297507.png

W przypadku gdy kontakt jest zapisany, można wyświetlić jego wizytówkę (najeżdżając kursorem na nazwę kontaktu) i otworzyć profil. 

image-1650447338892.png

Obsługa połączeń przy pomocy innej aplikacji

Jeżeli korzystasz z innej aplikacji lub urządzenia do obsługi połączeń, dalej możesz to robić w oparciu o CRM, jednak z pewnymi ograniczeniami:

  • Połączenia przychodzące do Twoich konsultantów będą sygnalizowane w aplikacji/ na urządzeniu, a nie w CRM (wyjątkiem jest powiadomienie o nieodebranym połączeniu, które ukaże się w CRM).

image-1650447035033.png

  • Klikając w ikonę wykonania połączenia (np. z poziomu historii kontaktu czy w profilu osoby czy organizacji) w pierwszej kolejności użytkownik musi wybrać z jaką prezentacją chce wykonać połączenie. Dopiero po jej wybraniu, centrala zestawi połączenie najpierw z konsultantem a dopiero potem z osobą zewnętrzną/ klientem.

image-1650445896557.png