Skip to main content

Zarządzanie plikami i dostępnym miejscem

Zarządzanie plikami

Wraz z system plików udostępniona została dedykowana zakładka, która pozwala zarządzać wszelkimi plikami, które zostały wgrane do CRM. Dostęp do zarządzania plikami znajduje się w zakładce Panel Zarządzania > Ustawienia CRM > Pliki.

image-1660216862410.png

Wszystkie pliki dostępne są w formie tabeli, która zawiera podstawowe informacje o nich. Klikając na nazwę pliku, można uruchomić jego pobieranie aby podejrzeć jego zawartość. Istotną rolę pełni kolumna Powiązany z, która wskazuje z czym plik jest powiązany:

  • profilem osoby/ organizacji- kliknięcie w nazwę spowoduje otwarcie karty kontaktu. Oznacza to, że plik został dodany bezpośrednio do profilu kontaktu (a nie np. jako załącznik do notatki),
  • zdarzeniem z billingu- kliknięcie w nazwę spowoduje otwarcie karty szczegółów zdarzenia (połączenia/SMS). Plik jest dodany jako załącznik do notatki.
  • notatka do profilu- oznacza, że plik został dodany do profilu kontaktu jako załącznik do notatki profilowej. Kliknięcie w nazwę spowoduje otwarcie profilu.
  • brak powiązania- plik został dodany bez przypisania do żadnego zdarzenia czy profilu, poprzez zakładkę Panel Zarządzania > Ustawienia CRM > Pliki. 

Pamiętaj, że do plików możesz przypisywać również tagi. Aby utworzyć nowy tag do plików, przejdź do zakładki Panel Zarządzania > Ustawienia CRM > Tagi. 

Powiadomienie o kończącej się przestrzeni na pliki

Udostępniliśmy automat, który wyśle automatycznie e-mail do wskazanych użytkowników w momencie, w którym wykorzystanie dostępnej przestrzeni na pliki wyniesie więcej niż 75%. W tym celu należy z dostępnej listy wybrać tych użytkowników, którzy mają otrzymać wiadomość a następnie kliknąć przycisk Zapisz.

Wiadomość e-mail zostanie wysłana na adres e-mail powiązany z użytkownikiem.

image-1660216758472.png

Aktywacja dodatkowego miejsca na pliki

W przypadku gdy posiadana w Twoim CRM przestrzeń na pliki jest bliska wyczerpaniu, możesz aktywować dodatkowy pakiet miejsca. Wybierz z listy interesujący Cię pakiet a następnie kliknij aktywuj. W kolejnym kroku zapoznaj się z dodatkowym kosztem pakietu i potwierdź go. Miejsce zostanie automatycznie zwiększone.

image-1660216656360.png