Skip to main content

Pierwsze uruchomienie

Utworzenie CRM

Aby uruchomić TeleCube CRM przejdź do Panelu Klienta Wirtualnej Centrali Telefonicznej (panel.telecube.pl) i wybierz zakładkę TeleCube CRM.

image-1650528255046.png

W nowym oknie przejdź na dół strony do sekcji uruchomienia nowej instancji CRM.

image-1650528298154.png

W pierwszym kroku wskaż domenę (wprowadź nazwę), która jednocześnie stanie się adresem Twojego CRM-u.

Wprowadzona nazwa nie może rozpoczynać się od cyfr ani znaków specjalnych oraz powinna mieścić się w przedziale od 3 do 32 znaków.

W drugim kroku zaakceptuj regulamin usługi i kliknij Aktywuję CRM. W ciągu kilkunastu do kilkudziesięciu sekund Twoja instancja CRM zostanie utworzona i przejdziesz do ekranu utworzenia pierwszego użytkownika. System automatycznie wczyta dane kontaktowe z konta w TeleCube. Jeśli dane są błędne można nanieść poprawki a następnie należy dodać hasło zabezpieczające konto. Hasło powinno zawierać min. 8 znaków, małą i dużą literę, cyfrę oraz znak specjalny (!@*$&).

Osoba, która aktywuje usługę TeleCube CRM automatycznie staje się głównym Super-administratorem tej usługi i zyskuje wszystkie możliwe uprawnienia.

Przed utworzeniem konta konieczne jest również przypisanie numeru wewnętrznego w TeleCube (konta SIP wykorzystywanego do obsługi połączeń). Odpowiednie konto należy wybrać z rozwijanej listy lub utworzyć nowe. O tym, czym są konta wewnętrzne możesz również przeczytać tutaj. Po uzupełnieniu wymaganych pól można kliknąć Utwórz aby aktywować konto administratora. Teraz możesz się zalogować do systemu.

Pierwsze logowanie do TeleCube CRM

Aby przejść do strony logowania należy wprowadzić adres strony ccrm.pl poprzedzony nazwą wprowadzoną podczas aktywacji usługi, np. przykladowy.ccrm.pl a następnie podać login oraz hasło.

image-1650528778230.png

Film instruktażowy

Jeżeli któraś z czynności nie jest dla Ciebie zrozumiała, zobacz film ilustrujący w jaki sposób utworzyć swój CRM.