Skip to main content

Numery miejskie

Wybierz swoje numery miejskie z puli TeleCube lub przenieś do nas swoje dotychczasowe numery stacjonarne. Posiadając numery miejskie w swojej firmie zwiększysz jej wiarygodność. Możesz prezentować się numerem z dowolnej strefy numeracyjnej, bez konieczności posiadania oddziału w danym mieście. Przykład: Prowadząc firmę w Gdańsku możesz prezentować się również numerami z Warszawy, Krakowa czy Wrocławia.

Aby dodać numery stacjonarne w Panelu Klienta, przejdź do zakładki Wirtualna Centrala > Numery Telefonu.

Zrzut ekranu 2022-04-13 144109.png

Następnie przejdź do sekcji + Dodaj numer z puli krajowej lub zagranicznej.

Zrzut ekranu 2022-04-13 144235.png

W celu wyszukania propozycji polskich numerów stacjonarnych należy z listy wybrać strefę, z której numer chcemy pozyskać. Wówczas po prawej stronie wyświetlą się propozycje numerów.

Oprócz polskich numerów stacjonarnych możesz również aktywować:

  • numery komórkowe- o których więcej przeczytasz tutaj.
  • numery zagraniczne- o których więcej przeczytasz tutaj.

Aby ułatwić wyszukiwanie możesz wskazać cyfry, które wyszukiwany numer powinien zawierać:

Zrzut ekranu 2022-04-13 145542.png

Możesz poznać również propozycję numerów złotych z wybranej strefy numeracyjnej. Wystarczy, że zaznaczysz checkbox Pokaż tylko numery złote. Numer złoty możesz zakupić uiszczając jednorazową opłatę aktywacyjną. Szczegóły znajdziesz tutaj

Jeśli dokonałeś wyboru zaznacz button przy numerze, który chcesz pozyskać i zatwierdź za pomocą przycisku Dodaj Numery.

Zrzut ekranu 2022-04-13 150401.png

Jako ostatni krok pojawi się okno z podsumowaniem oraz informacją dotyczącą ewentualnych kosztów związanych z dodaniem numeru. Po zapoznaniu się i akceptacji warunków możesz zapisać swój wybór. Otrzymasz komunikat, że numer został pomyślnie dodany i możesz przejść do sekcji zarządzania numerami.

Zrzut ekranu 2022-04-13 154514.png

Pamiętaj, że aby numer działał poprawnie i można się było na niego dodzwonić, konieczne jest połączenie go z jakimś zasobem, np. schematem Wirtualnej Centrali. Więcej o budowaniu schematów znajdziesz tutaj.

Nie ma konieczności korzystania z numerów wybranych z naszej puli, gdyż możesz przenieść do nas numer miejskie, które posiadasz u innego operatora. Więcej na temat przeniesienia numeru przeczytasz tutaj.